برگزاری مسابقه ونظر سنجی اینستاگرامی

برگزاری مسابقه و نظرسنجی اینستاگرامی

آنچه در این مقاله می خوانید :

برگزاری مسابقه و نظرسنجی اینستاگرامی ، یکی از روشهای مرسوم جذب فالوور در اینستاگرام است که اکثرا انجام می دهند ولی متاسفانه خیلی ها درست انجام نمیدهند.

در حقیقت وقتی میخواهیم مسابقه اینستاگرامی برگزار کنیم ،باید به این موضوع توجه کنیم که هدف جذب فالوور هست و طوری سوال مطرح کنیم که افراد بیشتری بتوانند شرکت کنند.

یا هنگام برگزاری نظرسنجی اینستاگرامی باید شرایطی را بگذاریم که افزاد زیاد تری شرکت کنند.مثلا بگوییم بین سه تا پنج نفر را تگ کنند ،نه اینکه بگوییم بیست نفر را تگ کنند.هرچه شرایط را سخت تر کنیم افراد کمتری شرکت میکنند و ما به هدف خود که جذب فالور هدف است نخواهیم رسید.

در این ویدئو دو نکته از نکات مهمی که باید در هنگاتم برگزاری مسابقه یا نظر سنجی اینستاگرامی رعایت کرد را توضیح دادم و البته نکات مهم تر کامل تری را در فیلم آموزش اینستاگرام مارکتینگ خواهید دید.

 

برای دیدن آموزش کامل روش درست برگزرای نظر سنجی و مسابقه اینستاگرامی ،روی لینک زیر بزنید .

دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

چه چیزی میخرید:

✅فیلم آموزشی کارگاه آموزش اینستاگرام مارکتینگ شامل:
1-بیش از چهار ساعت فیلم آموزشی
2-صوت همین فیلم برای استفاده در ماشین و …
3-یک جروه تئوری
4-یک باربررسی ورفع اشکال اختصاصی پیج شمانسبت به آموزشهای ارائه شده ( توسط شخص مهندس فلاح)
5-یک هدیه ویژه (آموزش برگرداندن پیج هک شده ،رمز فراموش شده)
❇️تا کنون تمام شرکت کنندکان در دوره ها و خریداران این بسته اموزشی از آموزشها رضایت کامل داشتند و بارها اعلام کردند که ارزش این آموزش چند برابر مبلغ پرداختی بوده است.

تفاوت این آموزش با آموزش های دیگر:مهم ترین تفاوت علاوه بر اینکه این یک آموزش کاملا عملی و کاربردی است و خیلی سریع می توانید با اجرای آموزش ها نتایج را لمس کنید،من شخصا اینستاگرامی پیج شمارا بررسی و رفع اشکال میکنم

همچنین میتوانید برای دیدن مقاله های بیشتر به قسمت وبلاگ سایت یا دیدن فیلمهای مرتبط با آموزش اینستاگرام به پیج اینستاگرام من سر بزنید.