امروزه دیگر برای ارائه هرچه بهتر و قوی تر محصولات خود، راهی جز عکاسی صنعتی آنها ندارید.در غیر این صورت و با این رقابت بالایی که در رمینه بهتر نمایاندن محصولات وجود دارد اگر شما از محثول خود یک عکس خوب ندشاته باشید نمیتوانید در این رقابت  از رقبا پیشی بگیرید.

با توجه به گستردگی عکاسی صنعتی و امکانات فراوانی که نیاز دارد ،ما فعلا در زمینه عکاسی صنعتی محصولات کوچک به ویژه عکاسی طلا جواهر و عکاسی زعفران که هردو از این نظر بسیار اهمیت دارند بطور حرفه ای فعالیت میکنیم.

√عکاسی طلا : در این نوع عکاسی با توجه به حساسیت هایی که فلز طلا نسبت به انعکاس نور دارد به خصوص که اکثرا  دارای شکل فیزیکی هستند که از جهت های مختلف نور را منعکس میکنند،مهم ترین نکته نداشتن سایه روی عکس ،دیده نشدن خشهای روی طلا  که با چشم عادی معمولا مشخص نیست ولی هنگام عکاسی از طلا  کاملا مشخص میشود.بنابراین نکته کلیدی در عکاسی طلا  نورپردازی خوب و عکسی ست که طلا را مثل طلا نشان دهد.عکاسی نقره هم مثل طلا میباشد با کمی تفاوت تکنیکی در نورپردازی به دلیل تفاوت که طلا و نقره از نظر رنگ نسبت به یکدیگر دارند.

√عکاسی جواهر: برای عکاسی از جواهرات سختی کار دوچندان میشود،چرا که علاوه بر مواردی که برای عکاسی از طلا باید رعایت شود ،حالا جواهری درایم که دارای نگین است که هم نوع نگین و هم نوع تراش نگین هنگتم عکاسی اهمیت پیدا میکند. بنابراین در عکاسی از جواهر هم لازم است ریزه کاری هایی رعایت شود تا خروجی کار جلوه داشته باشد.

قیمت عکاسی از ” طلا جواهر و نقره ” با توجه به نوع محصول،تعداد محصول و کاربری که می خواهید، متفاوت می باشد که میتوانید برای اطلاع از آن با ما تماس بگیرید.

√عکاسی زعفران : در عکاسی از زعفران و اصولا بسته بندی هایی این چنین که هم از نظر طراحی رنگبندی های اکثر گرم دارند و هم از نظر زیباسازی ممکن است انواع مختلفی (طلاکوب،نقره کوب،برجستگی و ….)کارشده باشد و از همه مهتر معمولا کاور پلاستیکی هم دارند دیگر عکاسی از زعفران و عکاسی از بسته بندی زعفران حساسیت بیشتری میطلبد. در عین حال با دقت وتجربه ای که ما کسب کرده ایم تلاش کرده ایم بهترین عکسها را از محصولاتی مثل زعفران بگیریم.

قیمت عکاسی از” زعفران ،حبوبات،خشکبار و … ”  با توجه به نوع محصول،تعداد محصول و کاربری که میخواهید، متفاوت میباشد که میتوانید برای اطلاع از آن با ما تماس بگیرید.