گسترش دادن 90%
طراحی 80%
بازاریابی 70%

سلام

من روزبه فلاح هستم

مشاور،مدرس و مجری اینستاگرام مارکتینگ

خیلی از کسب و کارها تمایل دارند تمام کارهای مربوط به پیج اینستاگرام خود را به فردی که مهارت این کار را دارد، بسپارند. اما نمیدانند که آن فرد چه مهارتهایی باید داشته باشد تا بتواند باعث افزایش مخاطب هدف و در نهایت مشتری برای آنها شود. به همین دلیل هم افرادی را انتخاب میکنند که در بهترین حالت ادیمن پیج هستند و طبیعتا بعد از مدتی پیج شان آسیب می بیند. گاها این آسیب می تواند به قیمت از دست دادن پیج و یا غیر قابل استفاده شدنش باشد!

متاسفانه خیلی از افرادی که ادمینی اینستاگرام را به عنوان شغل خود انتخاب میکنند، فکر میکنند همین که با این اپلیکیشن آشنایی دارند ، هشتگ گذاری میکنند و یا میتواند با نرم افزار ها یا اپلیکیشن های طراحی کار کنند، کافی است!
در حالی که همه اینها ابزار هستند، ولی آنچه یک پروژه اینستاگرام مارکتینگ را موفق میکند، دانش، مهارت و تجربه فردی است که سکان هدایت این پروژه را در دست میگیرد که متاسفانه خیلی از ادمین ها هیچ سرمایه گذاری روی آموزش و افزایش مهارت خودشان نمیکند و نتیجه هم معمولا خرابکاری و کسب تجربه روی پیج شما میشود. تجربه ای که برای شما، گران تمام میشود.

اما شما به عنوان مالک یک کسب وکار،که میخواهید پروژه اینستاگرام مارکتینگ و یا حتی دیجیتال مارکتینگ خود را به یک شخص یا شرکت بسپارید، باید بتوانید تشخیص دهید که این فرد یا شرکت چقدر به این مهارت تسلط دارد؟

متاسفانه من تعداد قابل توجهی تماس دارم از طرف مدیران کسب و کارهای مختلف و به ویژه پزشکان، که وقتی براشون جلسه مشاوره آنلاین تعیین میکنم و پیج رو بررسی میکنم و حرفاشون و گوش میکنم ،میبینم که شخصی با ادعای ادمینی به پیج شون آسیب رسونده و …
به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مطلب و به تدریج به طور کامل به مهارتهایی که یک فرد مدعی ادمینی یا اینستاگرام مارکتری باید داشته باشد، بپردازم تا بتواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.
مهارت های 10 گانه ای که وقتی با آنها آشنایی پیداکنید، خیلی راحت تر میتوانید برای کسب و کارتان مشاور ماهر و مسلطی را انتخاب کنید و دیگر نگران آسیب دیدن پیج و حتی اعتبار حرفه ای تان که سالها برایش زحمت کشیدید نباشید!

توانایی تشحیص

خوب اولین مهارتی که یک مشاور اینستاگرام مارکتینگ را از ادمین معمولی متمایز می‌کند، ااین است که تشحیص بدهد:
چه محتوایی چگونه تولید و در کجا و چطوری و چه زمانی اکران شود؟

پ.ن.به نظر من این یک جمله شاه کلید موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

طبیعی ست که من به عنوان یک مشاور اینستاگرام مارکتینگ، دانش و مهارت و تسلط علمی شمارا به کسب و کارتان ندارم و نخواهم داشت.
اما اینکه این توانایی را داشته باشم که تشخیص دهم چه استراتژی محتوایی برای شما مفید است لازم و مهم است.
خیلی از ادمین ها و مدعیان دیجیتال مارکتینگ فکر می‌کنند صرفاً محتوایی که شما می‌دهید یا می‌گوید را باید در پیج قرار دهند!!

ولی نقش یک مشاور کاربلد اینجا مشخص می‌شود که در همان ابتدای شروع پروژه با گرفتن اطلاعاتی از شما و تحقیق و بررسی در مورد کسب و کار و رقبای شما به شما پیشنهاداتی دهد که به نفع رشد کسب و کار شما باشد.
مهم‌تر از اینکه تشخیص دهد مخاطب شما چه محتوایی می‌خواهد این است که بتواند در مخاطب شما ایجاد نیاز کند!
یعنی طوری استراتژی محتوا را برنامه ریزی و پیاده سازی کند که مخاطب به این نتیجه برسد که به این محصول یا خدمت شما نیاز دارد.
گاهی وقت‌ها شده من با دیدن یک کامنت یک خطی پای یک پست یا یک دایرکت کوتاه،ایده‌ی یک محتوای چند قسمتی را به مدیر آن کسب وکار داده‌ام و گاهی شده یک پست به ظاهر خیلی کامل یک رقیب را در حد یک استوری کوتاه لازم دانسته‌ام و بس.

درحقیقت شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، از درون کار به مصائب مشتریانتان نگاه می‌کنید ولی ذهنتان درگیر ارزش برخی ریزه کاری ها برای تولید محتوا نمی‌شود. چون خیلی از این موارد برای شما بدیهی است و فکر می‌کنید بقیه هم می‌دانند!
اما هنر مشاور اینستاگرام مارکتینگ این است که از صحبتهای شما ، ایده استخراج کند.
و این زمانی ممکن می‌شود که ذهنش درگیر پروژه باشد.
درگیری ذهنی به این معنی نیست که زمان زیادی را در روز یا هفته در پیج شما و رقبا بگذراند.
درگیری ذهنی یعنی اینکه وقتی پشت چراغ قرمز یا در اینستاگرام گردی‌هایش یک تبلیغ یا مطلب می‌بیند که تشخیص می‌دهد برای شما مفید است
همان جا آن را در برنامه بررسی و تحقیق خود قرار دهد و به شما هم منتقل کند تا نظر کارشناسی شما را بگیرد و با توجه به اهمیت محتوا و تشخیص بهترین زمان اکران و نوع اکران و فضای اکران و …. در تقویم محتوایی پیج شما قرار دهد.
شما هم موافق هستید توانایی تشخیص یک مهارت مهم و لازم است که مشاور اینستاگرام مارکتینگ شما باید داشته باشد؟

گزینه کمتر
فروش بیشتر

یکی از اشتباهات بزرگ در فروش آنلاین
دادن گزینه های زیاد به مشتری است
هرچه حق انتخاب مشتری را متنوع تر کنید
انتخاب کردن را برای اون سخت تر کرده اید
و در نتیجه احتمال فروش خود را کم کرده اید

وقتی شما وارد یک پیج یا سایت میشود و میخواهید یک محصول یا خدمت را انتخاب کنید ،اگر انتخاب های زیادی داشته باشید، در خرید دچار سردگمی میشوید.

و در نهایت چون نمیدانید کدام یک از این همه انتخاب برای شما بهتر است ،احتمال خیلی زیاد از خرید از اون پیج یا سایت منصرف میشوید!

در اکثر مواقع هنگام فروش آنلاین باید مخاطب را محدود به یک یا نهایتا سه انتخاب کنید، تا قدرت تصمیم گیری مشتری را بالا ببرید و بتواند تصمیم به خرید بگیرد!

حالت خوب یک گزینه است
اما اگر خواستید دو انتخاب به مشتری بدهید،سعی کنید بین آن دو یک یا چند تفاوت کلیدی را به طور واضح توضیح دهید تا برای مشتری ملموس باشد و در نهایت بتواند یکی را انتخاب کند.

اگر دو پیشنهاد شما خیلی به هم نزدیک باشند، باز هم مشتری برای خرید دچار دودلی میشود و احتمال فروش شما کم میشود!

فراموش نکنید
چیزی که برای همه ما این روزها خیلی کم و ارزشمند است:
“زمان” است
پس هنر شما باید این باشد که درکمترین زمان ،بهترین اطلاعات را به مخاطب بدهید
تا سریع تر تصمیم بگیرد

سالهاست که مشتریان من فقط دو انتخاب دارند:

  1. خرید فیلم آموزش اینستاگرام مارکتینگ+یک جلسه بررسی و رفع اشکال پیج اینستاگرامشان.
  2. مشاوره ،ایده پردازی واجرای کامل پروژه دیجیتال مارکتینگ برای حداقل یکسال.

هرکسی با توجه به سیاست و شرایط خودش یکی از این دو انتخاب را دارد و تمام.

آموزشها و روشهای من به شما کمک میکند تا در فضای اینستاگرام به طور اصولی و بر اساس الگوریتم های اینستاگرام فعالیت کنید و روز به روز مخاطبان واقعی و هدف، که میتوانند مشتریان شما باشند شما را پیدا خواهند کرد.

البته این آموزشها  کمترین مهارت من است ،مهارت اصلی من این است که با برخی کسب و کارها و برندها قرارداد می بندم و خودم تمام کارهای لازم در پیج شان را در شرکت و با تیمم انجام می دهم.

از ایده پردازی بگیرید تا انتشار درست  محتوا و بررسی و تحلیل پیج و …..

آیا میدانید تمام شرکت کنندگان در کارگاه های  آموزش اینستاگرام من و یا خریداران فیلمهای آموزشی من رضایت 100درصدی دارند؟

آیا میدانید تمام  کارفرمایان من که از کسب و کارهای مختلف هستند  از خدمات من راضی هستند و روز به روز در حال پیشرفت هستند.

شما هم میتوانید با پر کردن فرم زیر به قطار موفقیت در اینستاگرام  بپیوندید.

من آماده ام