هزینه مشاوره برای اینستاگرام مارکتینگ

هزینه مشاور اینستاگرام چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید :

 

امروزه دیگر کمتر کسب و کاری است که در اینستاگرام حضور نداشته باشد ولی موفق باشد. مگر اینکه کسب و کاری باشه که دولتی باشد و یا بخش مهمی از مشتریانش ارگانهای دولتی باشند که روال سفارش دادنشان سلسله مراتب اداری مثل مناقصه و … دارد.
هرچند معتقدم هر کسب وکاری میتواند با حضور در اینستاگرام خود رادر معرض دید مشتریان جدید قراردهد،حتی همین کسب و کارهای دولتی و ….
اما در این مطلب صحبت من در مورد انواع کسب وکارهای کوچک و بزرگ است که حضور در اینستاگرام برایشان سریع ترین ، راحت ترین و کم هزینه ترین راه جذب مشتری است.
هر چند به اعتقاد من اساس دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از فضای مجازی داشتن وب سایت است ولی با توجه به تعرفه های قابل توجه راه اندازی وب سایت و سئو (افزایش رتبه سایت جستجوهای گوگل)، طبیعتا اولین انتخاب هر کسب وکاری شروع به فعالیت در اینستاگرام است که استفاده از آن برای همه رایگان و راحت است.
اما سوال اینجاست که صرف ایجاد یک اکانت در اینستاگرام و گذاشتن عکس و اطلاعات محصول و خدمات، به معنی موفقیت در این پلتفرم است؟
واضح است که جواب منفی است!
من به عنوان کسی که سالهاست در زمینه مشاوره اینستاگرام مارکتینگ فعالیت حرفه ای دارم ،معتقدم که موفقیت در هر فضایی صرفا با حضور در آن فضا اتفاق نمی افتد!
بلکه نیازمند رعایت اصول اینستاگرام مارکتینگ است.

جهت مشاوره، همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید:

اگر شما اصول اینستاگرام مارکتینگ و در کنار آن اصول و تکنیکهای تولید محتوا را یاد نداشته باشید و بخواهید صرفا در اینستاگرام یک اکانت داشته باشید ،طبیعتا موفقیت قابل توجهی نخواهید داشت و بیشتر وقت خود را تلف کرده اید.
“وقت” ی که میتوانید صرف بهتر شدن و افزایش مهارتهای کسب و کار خود کنید تا در زمینه ای که فعالیت می کنید به روز باشید و بتوانید حرفی برای گفتن در این بازار پر رقابت داشته باشید.
اما با توجه به اهمیت حضور اصولی در اینستاگرام بهترین راه این است که کارهای مربوط به مشاوره اینستاگرام مارکتینگ خود را به شخصی که بسپارید که مهارت لازم این کار را داشته باشد.
بیاید بررسی کنیم که یک مشاور اینستاگرام مارکتینگ چه توانایی هایی باید داشته باشد:
خوب همانطور که میدانید به زبان ساده “اینستاگرام مارکتینگ” به معنی بازاریابی در اینستاگرام یا فعالیتهایی در اینستاگرام است که به جذب مخاطب هدف و تبدیل آن به مشتری یا خریدار تبدیل شود.بنابراین کسی که میخواهید به عنوان مشاور اینستاگرام مارکتینگ خود انتخاب کنید باید مهارت های زیر را داشته باشد:

 1. آشنایی کافی با خود نرم افزار اینستاگرام
 2. آشنایی کامل با قوانین امنیت اکانت اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرامی شما
 3. آشنایی کامل با قوانین و محدودیت های اکران محتوا در اینستاگرام( مثلا محتوای ممنوعه چیست؟،تعدا هشتگ مجاز در هر پست،انواع هشتگ های غیر مجاز،چگونه فعالیت کنیم که توسط اینستاگرام جریمه و محدود نشیم و ….)
 4. تسلط به تولید محتوا در اینستاگرام
 5. تسلط کامل به اصول هشتگ گذاری با توجه به تغییرات دائمی الگوریتم اینستاگرام
 6. آشنایی با اصول درست نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام
 7. آشنایی کامل با الگوریتم جدید اینستاگرام
 8. آشنایی با ترفند ها و روشهای افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام (engagmentrate)
 9. توانایی ایده پردازی وطراحی پلان تولید محتوا برای اینستاگرام با توجه به سلیقه و نیاز شما و مهم تر ذائقه مخاطب هدف شما در اینستاگرام.
 10. تشخیص اینکه چه محتوایی چگونه تولید و در چه زمانی و چگونه در اینستاگرام اکران شود
 11. آشنایی به اصول طراحی و اکران پست واستوری در اینستاگرام
 12. آشنایی با روشهای تبلیغ موثر در اینستاگرام و توانایی بررسی پیج های اینفلوئنسر ها وپیج های تبلیغاتی از نظر کیفیت فالورر و بازدهی تبلیغ در اینستاگرام آنها.
  و ….

بخش مهمی از این مهارت ها به دو عامل مهم بستگی دارد

اول اینکه چقدر فردی که میخواهد مشاور اینستاگرام مارکتینگ شما شود با دانش دیجیتال مارکتینگ آشنایی دارد؟ و دوم اینکه چقدر تجربه فعالیت به عنوان مشاور اینستاگرام مارکتینگ را برای کسب وکارهای مختلف دارد ؟
متاسفانه خیلی از افراد فکر میکنند مشاور اینستاگرام مارکتینگ همان ادمین پیج اینستاگرام است در حالی که ادمین معمولا در بهترین حالت کار با اپلیکیشن اینستاگرام را بلد است وکمی هم شاید طراحی بلد باشد و به همین دلیل است که خیلی از افرادی که به من جهت مشاوره اینستاگرام مارکتینگ یا شرکت در دوره های آموزش اینستاگرام مارکتینگ من مراجعه میکنند از اینکه پیج شان را دست ادمین اینستاگرامی سپرده اند و نه تنها راضی نیستند ،بلکه از اینکه پیج اینستاگرام شون آسیب های جدی دیده ،گله دارند که دلیل آن این است که آن فرد مهارت و دانش کافی را نداشته است.

هزینه مشاوره برای اینستاگرام مارکتینگ

با توجه به اینکه برآورد بودجه برای مشاوره اینستاگرام مارکتینگ با توجه به هر پیج و کسب وکار و شرایط فعلی و هدف شما از این کار متفاوت است و لازم است یک سری سوالات در این مورد از شما پرسیده شود برای اطلاع از هزینه مشاوره برای اینستاگرام مارکتینگ با شماره  09153598733  (بین ساعات 9 الی 14 و 18 الی 22) تماس بگیرید.

جهت مشاوره، همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید:

در مورد مهارت هایی که در بالا گفتم بزودی به طور کامل صحبت خواهم کرد تا اگر خواستید شخصی را به عنوان مشاور اینستاگرام مارکتینگ خود انتخاب کنید بتوانید با کمک این موارد تشخیص دهید که این فرد توانایی و مهارت لازم را دارد یا خیر؟

مهندس روزبه فلاح
مشاور،مدرس و مجری اینستاگرام مارکتینگ
InstagramID:ParsianTD