تولید محتوای سریالی

مزایای تولید محتوای سریالی چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانید :

مزایای تولید محتوای سریالی

چرا تولید محتوای سریالی مهم است و باعث می شود پیج ما رشد بیشتری داشته باشد؟

تولید محتوای سریالی مزایای زیادی دارد که از جمله مزایای مهمی که دارد باعث می شود time on پیج شما بالا برود. time on پیج یعنی مدت زمانی که مخاطب در پیج شما می ماند. وقتی محتوای سریالی تولید می کنید و مخاطب با یکی از آن محتواها آشنا می شود و جلوی چشمش قرار می گیرد ناخوداگاه به دنبال قسمت های دیگر آن می گردد؛ یا قسمت های قبلی را جستجو می کند و یا قسمت های بعدی را. به این ترتیب تایم آن پیج شما بالا می رود و مخاطب زمان بیشتری را در پیج شما صرف می کند و این باعث می شود الگوریتم اینستاگرام پیج شما را یک پیج مفید در زمینه کاری تان تشخیص دهد و به افراد جدید در اکسپلور و هشتک ها معرفی کند. حتما محتوای سریالی تولید کنید و بدانید که هر محتوای سریالی خوب نیست. در یک محتوای سریالی خوب باید یکسری تکنیک ها در آن رعایت شود.

 

 

 

یک محتوای سریالی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

چه کاری انجام دهیم وقتی یک محتوای سریالی تولید می کنیم مخاطب آن را بپسندد و قسمت های مختلف آن را دنبال کند؟

مهمترین ویژگی یک محتوای سریالی این است که هر قسمت آن به تنهایی معنی داشته باشد. این به این معنی است که وقتی مخاطب یک قسمت از آن محتوا را می بیند به نتیجه ای برسد و از آن چیزی، نکته ای به طور کامل یاد بگیرد. موضوع دوم این است که حتما باید در هر قسمت از محتوای سریالی به محتوای قبلی شیفت دهیم. یعنی به مخاطب بگوییم قبلا این موضوع را گفتم و شما در پیجم حتما آن را ببینید. این باعث میشود Time on پیج شما بالا رود.

اما نکته آخر که بسیار مهم است و باعث می شود مخاطبین شما را on follow نکنند و در پیج شما بمانند این است که بگوییم در آینده چه می خواهیم بگوییم. به مخاطبین بگویید در قسمت بعدی در مورد این مساله می خواهم صحبت کنم. این باعث می شود مخاطب در پیج شما بماند و شما را on follow نکنید و منتظر انتشار قسمت بعدی موضوع می ماند.