1242

جدید ترین آپدیت های اینستاگرام

آنچه در این مقاله می خوانید :

در این مقاله به بررسی جدید ترین آپدیت های ایسنستاگرام می پردازیم. از آنجا که اینستاگرام امروزه یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی می باشد به صورت مداوم در حال تغییر و آپدیت های جدید می باشد. اینستاگرام دائماً در حال تغییر است، قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می شود، الگوریتم آنها را تغییر می‌دهد و ما را تحت تاثیر قرار میدهد! بخاطر وجود تغییرات مداوم، اطلاع از همه بروز رسانی‌های جدید اینستاگرام می تواند دلهره آور باشد، بنابراین ما در اینجا شما را با ویژگی جدید اینستاگرام که ممکن است در مورد آنها چیزی ندانید و نحوه استفاده از آنها آشنا می کنیم.

آپدیت جدید اینستاگرام در تاریخ 17 فوریه 2023

بالاخره اینستاگرام طاقت نیاورد و آپشن جدید خودش را که تقریبا مثل کانال‌های تلگرامی است رونمایی کرد. شما به عنوان یک تولیدکننده‌ی محتوا می‌توانید به صورت گروهی یا تک یک سری کانال‌های اینستاگرامی بزنید. که در آنها انواع محتوا، پادکست، ویدیو،متن، عکس، نظرسنجی و حتی گیف بگذارید و مخاطبین شما نسبت به آن محتوا ری اکشن نشان دهند، دقیقا همانند ری اکشن هایی که در تلگرام است.

علاوه بر این یکی از نکاتی که گفته شده است این است که احتمالا این کانال‌ها دیگه صرفا در فید و اکسپلور نخواهد بود و فضای جداگانه سرچ هم برای شما خواهد بود تا بتوانید علایقتان و کانال‌ها را پیدا کنید و جوین شوید و از محتوای ما استفاده کنید و محتوای آنها را می‌توانید استور، شیر و فوروارد کنید و امکانات زیادی دارد. البته در حال حاضر به صورت محدود فقط برای تعداد کمی از تولیدکننده‌های محتوا برای تست فعال شده و در یک وب سایت شما هم می‌توانید درخواست دهید تا برایتان اجازه‌ی ایجاد کانال فعال شود ولی معمولا رد می شود. تقریبا اکثر اکانتا فعلا رد می شوند اما به هر حال یک آپدیت بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

چیزی که ما به آن کانال‌های پخش می‌گوییم. حالا، وقتی به اینستاگرام فکر می‌کنید، یک قدم به عقب بردارید، احتمالاً به فید عکس‌های مربعی فکر می‌کنید، اما نحوه استفاده مردم از اینستاگرام و نحوه اشتراک گذاری افراد در اینستاگرام در طول 10 سال گذشته تغییرات زیادی داشته است. اگر متن را بیرون می‌آورید و فقط به عکس‌ها و فیلم‌ها نگاه می‌کنید، مردم در واقع عکس‌ها و ویدیوهای بیشتری را در دایرکت نسبت به استوری‌ها در یک روز معین به اشتراک می‌گذارند، و عکس‌ها، فیلم‌ها و داستان‌های بیشتری را به اشتراک می‌گذارند تا اینکه در فید خود قرار دهند!

ما باید مطمئن شویم که مردم چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و چگونه این رفتارها تغییر می‌کند. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تولیدکنندگان محتوا راهی برای دستیابی به مخاطبان خود دارند، به گونه‌ای که مردم چگونه ارتباط گسترده‌تری برقرار می‌کنند و آنجاست که کانال‌های پخش، مطرح می شوند اکنون می‌توانید هر تعداد کانالی که می‌خواهید به‌عنوان سازنده ایجاد کنید،و فالوورهای شما می‌توانند به آن کانال بپیوندند و سپس می‌توانید عکس و ویدئو‌ها را به اشتراک بگذارید، هدایای متنی، نظرسنجی‌ها و فالوورهای شما می‌توانند به هر یک از آن‌ها واکنش نشان دهند.

بنابراین می‌توانید در اینستاگرام تصور کنید، احتمالاً به‌روزرسانی‌هایی در مورد آنچه در فرم می‌آید ارائه خواهیم کرد، اگر در دنیای ورزش هستید، می توانید آنالیز زنده در طول بازی انجام دهید. اگر اهل مد هستید، ممکن است در مورد یک افت آتی باشد. انواع روش‌های جالب برای استفاده از این کانال جدید، چند ایده که ما در نظر داریم به چندین سازنده اجازه می‌دهد در یک کانال باشند. اکنون ما با تعداد بسیار کمی از سازندگان شروع می‌کنیم زیرا می‌خواهیم مطمئن شویم که کانال‌های پخش خوب هستند و کار می‌کنند. قبل از اینکه آن را به طورکامل در دسترس قرار دهیم، اما اگر علاقه مند به دسترسی زودهنگام به این ویژگی هستید، شما می‌توانید با رفتن در یک وب سایت درخواست دهید تا برایتان اجازه‌ی ایجاد کانال فعال شود.

آپدیت جدید اینستاگرام در تاریخ 17 دسامبر 2022

اینستاگرام که تا به امروز عنوان پر باگ ترین نرم افزار در گینس را به خود اختصاصا داده، با آپدیت جدیدش نظر قابل توجهی از کاربران را به خود اختصاص داده است. اخیرا چند تا ویژگی خیلی مهم را مدیرعامل اینستاگرام در پیجش معرفی کرد که به نظر من ارزشمند ترین این‌ها امکان ایجاد پروفایل‌های گروهی یا همون گروپ پروفایل است.

پروفایل گروهی چیست؟

مهم‌ترین دلیلی که مدیرعامل اینستاگرام همچنین آپشنی در دسترس گذاشت این بود که دیگر ما نیاز نداشته باشیم پسورد پیجمان را به دیگران، غریبه‌ها، ادمین، منشی، دستیار و افرادی که اعتماد کامل نداریم بدهیم البته این گروپ پروفایل خیلی ویژگی دارد که به زودی در موردش برایتان به طور کامل صحبت می‌کنم.

شما می‌توانید گروه تشکیل دهید و در آن گروه یک سری اکانت‌ها رو اد کنید آن اکانت‌ها را بهشان دسترسی‌هایی دهید که وقتی پست و استوری میگذارید بعد از تایید شما در پیج خودتان هم منتشر شود.