ایده پردازی و مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان

ارتقای پیج اینستاگرام پزشکی - زیبایی و مطب شما , با حفظ شان شما و قداست پزشکی همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید! و من در این زمینه، هم تخصص دارم و هم سال‌هاست به پزشکان زیادی مشاوره داده‌ام.

فهرست مطالب

ادمینی پیج اینستاگرام پزشکان (ایده پردازی و مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان) کمی با دیگر کسب و کارهای اینستاگرام متفاوت است!

در واقع شما به عنوان یک پزشک ,ملزم به اجرای ایده ها و فاکتورهایی برای مدیریت پیج اینستاگرام تان هستید که با دیگر پیج های فعال در زمینه های دیگر فرق اساسی دارد .
چرا که باید وجاهت و شان پزشکی شما نیز حفظ شود و در عین حال بتوانید اعتماد فالوئرها و مخاطبینی که از طرق ریلز , هشتگ ها و اکسپلور اینستاگرام با پیج شما آشنا میشوند را جلب کنید.
مردمی که میخواهند جان و سلامتی خود را به شما بسپارند, باید از نظر ذهنی به شما اعتماد کنند و این هنر من و تیمم هست که در عین اینکه وجاهت و کلاس شما را حفظ میکنیم , ایده هایی را پیاده سازی میکنیم که مخاطب به این نتیجه میرسد که بهترین انتخاب شما هستید.

تعدادی از صدها پزشکی که از من مشاوره می‌گیرند

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید

ادمینی پیج اینستاگرام پزشکی زیبایی و پزشکی درمانی فقط پست واستوری گذاشتن نیست!!

چندین مهارت لازم است که همه آنها را من و تیمم داریم!

ادمینی پیج اینستاگرام پزشکی زیبایی و پزشکی درمانی فقط پست واستوری گذاشتن نیست!!

چندین مهارت لازم است که
 همه آنها را من و تیمم داریم!

قبل از اینکه اشتباه کنید و زمان را از دست بدهید این ویدئو را ببینید

چگونه برای پیج اینستاگرام پزشکی تولید محتوا کنیم؟

یکی از مهمترین نکاتی که لازم است برای همه پیج های پزشکی رعایت شود این است که تا حد امکان شما به عنوان پزشک و مالک آن کسب و کار و مالک آن پیج، در پیج خودتان دیده شوید. چرا بر روی این نکته تاکید می کنیم؟
به این دلیل که ما هر خریدی که در اینستاگرام انجام می دهیم با جان و سلامتی مان در ارتباط نیست، اما هنگامی که به شما به عنوان یک پزشک مراجعه می کنیم در حقیقت جان و سلامتی مان را در اختیار شما قرار می دهیم. پس این حق مخاطب است که تا حد امکان شما را در پیج تان ببیند تا بتواند به این نتیجه برسد که آیا شما مهارت و دانش کافی و لازم را دارید تا خدمات مربوطه را ارائه دهید یا نه؟
در کنار اینها پیج های زیادی هم وجود دارند که به رغم اینکه خود پزشک در پیج زیاد دیده می شود اما نکات مهمی را رعایت نکرده و پیج موفقی ندارند. دلیل این است که آموزش ندیده اند. یعنی نمی دانند که اصل و اساس یک پیج پزشکی این است که در کنار تولید محتوا، وجاهت پزشکی و شأن و جایگاه پزشکی را رعایت کنند. این اشتباه باعث می شود که مخاطب احساس نکند که شما همان فردی هستید که باید به شما مراجعه کند.
پس در نار اینکه باید در پیج تان زیاد دیده شوید این را هم در نظر بگیرید که اگر مشاوره درست نگیرید، اگر تکنیک های تولید محتوای پزشکی را بلد نباشید و یاد نگیرید و رعایت نکنید باز هم اتفاقات خوبی در پیج تان نمی افتد.
اگر شما پزشک زیبایی هستید و نمی خواهید وقت شما در اینستاگرام تلف شود، دو گروه از افراد هستند که هیچ گاه برای شما تبدیل به مراجعه کننده نمی شوند. در ادامه به معرفی این دو گروه می پردازم و راهکارهای مواجهه با آنها را بیان می کنم.
گروه اول افرادی هستند که توقع و انتظار درستی از نتایج آن عمل ندارند. یعنی فکر می کنند بعد از عمل از یک حالت به حالتی دیگر می رسند. شما که پزشک این کار هستید می دانید که این برای همه عملی نیست. در حقیقت انتظار بی جایی که از نتیجه عمل دارند باعث می شوند که شما اذیت شوید. این گروه را نپذیرید. به این دلیل که بعد از عمل بقدری شما را اذیت خواهند کرد که از اینکه آنها را عمل کرده اید پشیمان خواهید شد. در حقیقت این گروه از افراد اگر برای شما تبدیل به مراجعه کننده هم شوند دردسرهای آنان بیشتر از منافع شان است.

گروه دوم، افرادی هستند که شکاک می باشند. به شما شک دارند، به تجهیزات کلینیک ، به خود عمل و به همه چیز شک دارند. از سوالات آنان مشخص نیست که آنها این عمل را برای خودشان مفید می دانند یا مضر. فقط سعی در پرسیدن سوالات مختلف دارند تا از بین سخنان شما نقطه ضعفی پیدا کنند و از انجام عمل منصرف شوند. حتی اگر تبدیل به مراجعه کننده شوند نیز همانند گروه اول شما را بسیار اذیت خواهند کرد. پس بهتر است از پذیرش آنان خودداری کنید.

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید

چه نکاتی را باید در پیج اینستاگرام پزشکی رعایت کرد؟

پزشکان عزیز اگر میخواهید مخاطب در پیج شما بماند و تبدیل به فالور روح نشود این موارد را در پیج تان حتما رعایت کنید:
باید در مورد همه موضوعات مرتبط با تخصص خودتان صحبت کنید و نه فقط موضوعاتی که برای شما درآمدزا هست!صرف گذاشتن عکس های قبل و بعد و صحبت در مورد عمل ها و خدمات زیبایی و درمانی مخاطب در پیج شما طولانی مدت نخواهد ماند.اگر هم بماند فالور روح شده و آسیب بزرگی به پیج شما خواهد زد. چرا ؟ چون ممکن است همان لحظه ای که با پیج شما آشنا میشود لزوما به آن عمل یا خدمت نیاز نداشته و یا شرایطش را نداشته باشد. پس باید کاری کنیم که به دلایل دیگری تا زمانی که نیاز یا شرایطش برای او مهیا شود در پیج بماند.حتما هر بیماری یا خدمات زیبایی که مرتبط با تخصص و موضوع پیج اینستاگرام شماست این موارد را شامل شود:
علائم بیماری
علت بیماری
روش های تشخیص بیماری
پیشگیری از بیماری
نحوه یا روش درمان
نقاهت و مراقبت بعد از عمل یا درمان
نتایج و فواید عمل یا درمان
همانطور که دیدید برای هر موضوع حداقل ۷ دسته بندی محتوایی دارید!
“البته تقویم محتوایی که من طراحی میکنم خیلی کامل تر و گسترده تر از این حرف‌هاست”
پس عکس و فیلم قبل وبعد زمانی خوب است که مخاطب در کنارش احساس کند ماندن در پیج شما باعث افزایش آگاهی در مورد سلامتی و بدن او خواهد شد.

یک ایده برای پیج اینستاگرام پزشکی

اگر پزشک هستید ودر پیجتان فقط خدمات و تجهیزات مطب تان را معرفی می کنید، طبیعتا مخاطب مدت زمان زیادی در پیج شما نخواهد بود. چون یکسری مخاطبان هستند که فعلا نیازی به آن خدمات ندارند، شما باید کاری کنید که آن مخاطبان هم در پیجتان بمانند.
یکی از تکتیک های بسیار جذاب که مخاطب در پیج شما بماند این است که از خاطرات کاری و تحصیلی تان بگویید.
مطمئن باشید که برای مخاطب خیلی جالب است که شما رتبه چند کنکور را آورده اید، کدام دانشگاه درس خوانده اید، کجا طرح را گذرانده اید و در دوران کاری تان چه تصمیمات مهمی در لحظات بحرانی و حساس گرفته اید که باعث نجات جان یک فرد شده اید. حتما در کنار تولید محتوا درباره خدمات و تجهیزات مطب، از خاطرات کاری و تحصیلی خود نیز بگویید.

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید

آیا پیج اینستاگرام پزشکی باید فقط قبل و بعد عمل داشته باشد؟

دیدید پیج هایی که کار پزشکی و زیبایی انجام می دهند دائم نمونه کار می گذارند؛قبل و بعد. این خیلی خوب هست اما کافی نیست و در کنار این کارهای دیگری هم لازم است. اصلا این قبل و بعد گذاشتن یعنی چی؟
از نظر روانشناسی فروش و تبلیغات، (همان موضوعی که همیشه در مورد آن با شما صحبت کرده ام)گذاشتن عکس بعد از کار برای این است که مخاطب بداند بعد از عمل یا خدمت زیبایی چه چیزی بدست می آورد؟ به کجا می رسد؟ و یا چه شکلی می شود؟
این خیلی خوب است و یکی از اصلی ترین روش های جذب مخاطب می باشد. اما کار مهمتری که اکثر این پیج ها انجام نمی دهند پاسخ ندادن به سوالهای مهم مخاطب در داخل پیج شان می باشد. و یا تولید نکردن محتوایی در رابطه با این سوالات.
یکی از سوالات اکثر افرادی که عمل زیبایی انجام می دهند این است که روزهای قبل از عمل چه مراحلی را باید طی کنند و چه کارهایی را باید انجام دهند تا برای عمل آماده شوند؟ این موردی هست که خیلی به آن نمی پردازند که در نتیجه باعث می شود مخاطب خیلی جذب آن پیج نشود. یکی از موارد دیگری که باید در مورد آن صحبت کنند راجع به مراحل و روند پس از عمل می باشد.این که بعد از عمل چه اتفاقی می افتد؟ چه مراقبت هایی لازم است؟ چقدر دوره نقاهت طول می کشد؟ و…
اکثر پیج ها این مورد را نیز رعایت نمی کنند و به آن نمی پردازند و یا اینکه از کنار آن سرسری میگذرند.این باعث می شود که فرد نتواند بر روی عمل تمرکز و برنامه ریزی کند. شما باید مخاطب را از نظر ذهنی در شرایط عمل قرار دهید یعنی به او اجازه دهید خیال پردازی کند. این کار با گذاشتن عکس های بعد از عمل خیلی خوب هست و بهترین نوع خیال پردازی است ولی کافی نیست. شما با گذاشتن عکس های بعد از عمل از تمام سوالات ایجاد شده برای مخاطب، محتوا تولید کنید و داخل پیج تان بگذارید. پیج هایی که فقط کار آنها گذاشتن عکس های قبل و بعد از عمل هست اکثرا از درآمدشان راضی نیستند. این کار را نکنید و به سوالات مردم و مخاطبین در داخل پیج تان پاسخ دهید.

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید

آیا دستیار یا منشی پزشک، می تواند مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی را انجام دهد؟

بسیاری از پزشکان مدیریت پیج اینستاگرام خود را به منشی می سپارند. درست است که این شخص مورد اعتماد پزشک بوده و به دلیل حضورش در محیط کلینیک یا مطب دارای اطلاعات کافی است و تا حدی بتواند به دایرکت ها و کامنت ها پاسخ صحیح دهد، اما دستیار پزشک دانش دیجیتال مارکتینگ را ندارد و نمی تواند برای پزشک استراتژی محتوایی بچیند و یا یک تقویم محتوایی مناسب بنویسد. بنابراین یک پزشک حتما به وجود یک مشاور اینستاگرام در کنار خود نیاز خواهد داشت تا بتواند موارذ مهم در حوزه تخصص خود را در پیج اینستاگرام پیاده سازی کند.
مشاور اینستاگرام در ابتدا بررسی های لازم را در فضای دیجیتال انجام می دهد، رقبای شما را رصد می کند، فضای وب را جستجو می کند و در نهایت به شما خواهد گفت که راجع چه موضوعاتی با چه محتوایی باید صحبت شود . بعضی از این موضوعات برای فیلم خوب است و بعضی برای استوری. بعضی از آنها باید به فضاهای دیگری مثل آپارات و وبسایت برده شود و همه در یک مکان استفاده نشود. در نتیجه هنگامی که شما این مشاور را داشته باشید حجم بسیار زیادی از بار فکری و کاری شما کاسته می شود.
منشی یا دستیار پزشک به عنوان نفر سوم می تواند در کنار پزشک و مشاور دیجیتال مارکتینگ، تیم را کامل کند، او می تواند برای پاسخگویی بهتر به دایرکت ها و کامنت های پیج ایفای نقش نماید. در کنار اینها زمانی که دسترسی به پزشک به دلیل مشغله زیاد امکان پذیر نیست، منشی و دستیار پزشک می تواند در صورت پیش آمد کاری با مشاور در ارتباط باشد و به او کمک کند.
اگر شما یک پزشک هستید و در اینستاگرام پیج متناسب با حوزه تخصص خود دارید و می خواهید پیج شما پیشرفت خوب و مناسبی داشته باشد باید به صورت تیمی و سیستمی فکر کنید و از افرادی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید و از دانش آنها استفاده کنید. لزوما ادمین نمی تواند به شما کمک کند، دانش دیجیتال مارکتینگ فراتر از دانش ادمین بودن است. ادمین یکی از زیرمجموعه های یک دیجیتال مارکتر می باشد. در ویدئو زیر درباره اینکه چرا نیاز به مدیر پیج اینستاگرام دارید توضیحاتی ارائه داده ام، مشاهده نمایید.

پیشنهادی

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید

بیش از ۲۰ سال است که در صنعت مارکتینگ دیجیتال فعالیت جدی دارم , از زمانی که هنوز تبلیغات دیجیتال از طریق ایمیل بود و …
سال ۱۳۸۸ اولین وب سایت پزشکی رو سفارش گرفتم و تا حالا خدمات کامل ایده پردازی، مشاوره، و اجرا (مدیریت اصولی و حرفه ای پیج اینستاگرام , وب سایت و … ) را برای پزشکان محترم و کلینیک های زیبایی، درمانی و برخی بیمارستان ها (در شهر های مختلف ایران و همچنین ترکیه , کانادا و آمریکا) انجام میدم. از سال ۱۳۹۵ که اینستاگرام داشت به جدی ترین و پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی تبدیل میشد, به پزشکان محترم مشاوره اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ می دهم و در سال های اخیر، مشاور و ایده پرداز دهها پیج اینستاگرام در حوزه های مختلف پزشکی از جمله :

 • متخصصین زنان ,زایمان ,زیبایی ژنیتال و نازایی
 • متخصصین نوزادان و اطفال و تغذیه کودک
 • متخصصین دندانپزشکی زیبایی , ترمیمی , ارتودنسی
 • متخصصین چشم پزشکی (بلفاروپلاستی – حذف عینک )
 • جراحان محترم پیکرتراشی ( لیپوماتیک , ابدو , ماموپلاستی و ….)
 • جراحان محترم زیبایی بینی
 • متخصصین محترم گوش و حلق و بینی ( عملهای زیبایی گوش و صورت و …)
 • متخصصین محترم داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد
 • متخصصین محترم تغذیه و رژیم درمانی
 • متخصصین محترم مغز و اعصاب و ستون فقرات
 • متخصصین محترم قلب و عروق

با توجه به اینکه کار من به صورت تیمی انجام می شود و تمام کارهای مشاوره , ایده پردازی و طراحی تقویم محتوایی و همچنین مدیریت پیج اینستاگرام شما را زیر نظر خودم و در تیمم (متشکل از افراد ماهر و متخصص در زمینه های مختلف) انجام میشود , دیگه نباید نگران هیچ چیز باشید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شروع همکاری و تعرفه ها تماس بگیرید و یا واتس اپ پیام بدید: 09153598733

تفاوت من با دیگران این است که در تمام طول پرژه کنار شما و حافظ منافع شما هستم و خیلی از دغدغه های شما رو برطرف میکنم تا با خیال راحت به کارهای تخصصی خودتون برسید.بقیه ش با من!
اگر سوالاتی درمورد فراموشی پسورد یا موارد امنیتی پیج دارید لطفا به پیج اینستاگرام من مراجعه کنید و پست های مربوطه را ببینید. (در این مورد مشاوره نمیدم)

برای مدیریت پیج اینستاگرام‌تان هستید که با دیگر پیج های فعال در زمینه های دیگر فرق اساسی دارد . چرا که باید وجاهت و شان پزشکی شما نیز حفظ شود و در عین حال بتوانید اعتماد فالوئرها و مخاطبینی که از طرق هشتگ و اکسپلور با پیج شما آشنا میشوند را جلب کنید. مردمی که میخواهند جان و سلامتی خود را به شما بسپارند, باید از نظر ذهنی به شما اعتماد کنند و این هنر من و تیمم هست که در عین اینکه وجاهت و شان شما را حفظ میکنیم , ایده هایی را پیاده سازی میکنیم که مخاطب به این نتیجه میرسد که بهترین انتخاب شما هستید.

جهت اطلاع از شرایط مشاوره با مهندس روزبه فلاح از طریق دایرکت اینستاگرام پیام بدید