مدیریت پیج اینستاگرام

اگر میخواهید در کمترین زمان پاسخ همه سوالاتتان را در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام دریافت کنید، ویدیو را مشاهده کنید.

اگر شما یک پیج کسب و کار اینستاگرامی دارید، و میخواهید بدون اشتباه و بطور اصولی از پیج خود کسب درآمد کنید دو راه بیشتر ندارید! اینکه خودتان وقت بگذارید و آموزشهای لازم را ببینید و نرم افزارهای مختلف را یاد بگیرید تا بتوانید یک پیج خوب و موفق داشته باشید، یا اینکه این کار را به یک فرد یا تیم که دانش اینستاگرام مارکتینگ و مهارت های مرتبط با این دانش را دارد بسپارید. طبیعتا اگر هوش تجاری کافی داشته باشید ترجیح میدهید به جای آنکه وقت بگذارید و خودتان همه چیز را یاد بگیرید، کار را به یک فرد و تیم حرفه ای بسپارید و وقت و تمرکز خود راروی کار و تخصص خود بگذارید

آیا مدیریت پیج اینستاگرام و ادمین یکی هستند؟

اشتباه نکنید! مدیریت پیج اینستاگرام صرفا همان ادمین نیست! بلکه جزیی از آن است. ادمین لزوما با قوائد دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارد و صرفا ممکن است با اپلیکیشن اینستاگرام و یا اپلیکیشن های طراحی پست و استوری و … آشنایی داشته باشد و بر اساس آزمون و خطا مواردی را هم یاد گرفته باشد،ولی مشاور کسی است که دانش دیجیتال مارکتینگ دارد.

مدیر یا مشاور یک پیج کسی است که میداند چه محتوایی، چه زمانی ،چگونه و با چه شرایطی تولید شود و در چه زمانی،کدام پلتفرم و چگونه اکران شود! مشاور اینستاگرام در زمینه طراحی و ایده پردازی تقویم محتوا، استراتژی اکران محتوا (پست، استوری و…)، انجام صحیح تبلیغات (طوری که کلاه سر شما نرود)، رفع نقاط ضعف کسب وکار از زاویه دیجیتال مارکتینگ، تشخیص موقعیت و بررسی رقبا و … شما را به صورت تخصصی در کسب و کارتان راهنمایی و کمک می کند.

چرا ما را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود انتخاب می کنید؟

اولین کار ما شنیدن درخواست شما و انتظار شما از پیج اینستاگرام و کلا فضای کسب درآمد از اقیانوس دیجیتال مارکتینگ است. سپس با توجه به موضوع کسب و کار و پیج شما خواهم گفت که چه کمکی از من و تیم من برای پیشرفت پیج و کسب و کار شما در اینستاگرام و سایر فضاهای مرتبط با دیجیتال مارکتینگ برمیاد. قرار است یکسال آینده را کنار شما باشم. پس ما یک هدف مشترک داریم:

جذب مخاطب هدف ! چطور این مخاطب را جذب می کنیم؟

  1. ایده پردازی
  2. بازارسنجی اینستاگرامی
  3. تحقیق و بررسی و امکان سنجی شرایط فعلی شما و مقایسه با رقبای منطقه ای , شهری , کشوری و حتی جهانی (درصورت امکان ارائه محصول یا خدمات )
  4. در نهایت طراحی تقویم محتوایی کوتاه مدت و بلند مدت در مرحله اول و به طور موازی شروع فعالیت های اجرایی برای پروژه دیجیتال مارکتینگ شما

مدیریت پیج شامل چه خدماتی می شود؟

1- ایده پردازی

2- تولید محتوا اصولی

بخش مهمی از فرآیند رشد و پیشرفت در اینستاگرام، تولید محتوای هدفمند برای آن است با ارائه یک محتوا مفهومی، کاربردی و مناسب می توان مخاطبان بسیاری را به سمت بیزنس هدایت کرد و سپس آنها را به مشتریانی ابتدایی و بعد ثابت تبدیل نمود. برای تولید محتوا در اینستاگرام و داشتن یک محتوای هدفمند، نیازمند طراحی و پیاده سازی یک استراتژی محتوایی دقیق هستیم.

3- طراحی تقویم محتوا

4- انجام فعالیت های ادمینی اصولی

5- افزایش تعامل با مخاطبین هدف​

6- طراحی پلان تبلیغاتی

نتیجه خدماتی که به شما می دهیم:

  • تولید محتوای ارزشمند (از نظر مخاطب) , مرتبط با موضوع کسب و کار
  • جذب مخاطب هدف ( مخاطبی که به محصول و خدمات ما نیاز دارد)
  • تبدیل مخاطب به مشتری ( کسی که بهمون پول بده )
جهت مشاوره، همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید:

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان کمی با دیگر کسب و کارهای اینستاگرام متفاوت است. در واقع شما به عنوان یک پزشک ,ملزم به اجرای ایده ها و فاکتورهایی برای مدیریت پیج اینستاگرام تان هستید که با دیگر پیج های فعال در زمینه های دیگر فرق اساسی دارد . چرا که باید وجاهت و شان پزشکی شما نیز حفظ شود و در عین حال بتوانید اعتماد فالوئرها و مخاطبینی که از طرق هشتگ و اکسپلور با پیج شما آشنا میشوند را جلب کنید. مردمی که میخواهند جان و سلامتی خود را به شما بسپارند, باید از نظر ذهنی به شما اعتماد کنند. اگر در پیج اینستاگرام خود فقط خدمات و تجهیزات مطب را معرفی کنید، طبیعتا مخاطب مدت زمان زیادی در پیج شما نخواهد بود.  چون یکسری مخاطبان هستند که فعلا نیازی به آن خدمات ندارند و باید کاری کرد که آن مخاطبان هم در پیج بمانند.

سوالات رایج درباره مدیریت پیج اینستاگرام

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام، با توجه به هر پیج و کسب و کار، شرایط فعلی و هدف شما متفاوت است و در اولین قدم من بعد از شنید نظرات و خواسته های شما و البته تشخیص خودم که چه کار و یا کارهای برای شما مفید است،به شما تعرفه ی خدمات را اعلام میکنم.
خیر. موارد متعددی وجود دارد که شخصی با ادعای تخصص در این زمینه سر بسیاری از افراد را کلاه گذاشته است و یا حتی اگر قصد بدی هم نداشته باشد به دلیل عدم تسلط به کار باعث تلف شدن سرمایه و زمان شما شده است و حتی پیج شما به دلیل اشتباهات آن فرد آسیب های جدی دیده است.همچنین صرف تسلط بر اپلیکیشن اینستاگرام و هشتگ گذاری، موجب تخصص یک فرد و شایستگی او برای مدیریت پیج اینستاگرام نمی باشد.