Attracting-followers-from-Instagram-search

جذب فالوئر از قسمت سرچ اینستاگرام

آنچه در این مقاله می خوانید :

آخرین مقاله ای که خود اینستاگرام در وبلاگش در مورد سرچ و الگوریتم سرچ برای ما منتشر کرده است دو سه تا نکته خیلی مهم گفته است و این ها تجربی نیست البته تجربه های من هم همین ها را می گوید ولی این ها مواردی است که خود اینستاگرام منتشر کرده است و برای این است که در سرچ ها بهتر و بیشتر دیده شوید که باید چند نکته را رعایت کنید.

راهکار های جذب فالوئر از قسمت سرچ اینستاگرام

اول اینکه حتما در پیجتان از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان استفاده کنید همچنین در بیوگرافی از کلمات مرتبط به کسب و کارتان استفاده کنید. نکته بعد این است که در کپشن ها حتما باید از کلمات کلیدی و همچنین هشتگ های مرتبط استفاده کنید.

نکته خیلی جالبی که خود اینستاگرام اشاره کرده است این است که در هشتگ یا کامنت ها از کلملت کلیدی استفاده کنید خیلی تاثیر ندارد با اینکه خیلی‌ها معتقدند که تاثیر دارد خود اینستاگرام اعلام کرده است تاثیری ندارد و بعد از همه موارد گفته است که ما اول به این موارد توجه میکنیم بعد به علایم فردی که  سرچ میکند توجه می‌کنیم و در نهایت وارد بحث تعامل و محبوبیت میشویم.

 به این معنی است که فردی که سرچ میکند ابتدا پیج هایی به آن نمایش داده می شود که موارد بالا را داشته باشد و در نهایت چون بحث رقابت پیش می آید محبوبیت و تعامل پیج شما برای دیده شدن در سرچ مخاطبتان برای الگوریتم اینستاگرام ارزش پیدا میکند.

به این معنی است که هر چقدر پیجتان تعامل بیشتر با مخاطبان فعلی تان داشته باشد، هرچه قدر تایم آن پیجتان بیشتر باشد یعنی افراد بیشتری از فالوورهای شما زمان بیشتری را صرف کنند باعث می شود افراد جدیدی که به آن موضوع علاقه دارند شما را با احتمال بیشتری و در رده های بالاترین مشاهده کنند به این نکته حتما دقت کنید که اینجا هم تعامل و تایم آنپیج اهمیت خودش را نشان میدهد.